Firmowe Centra Ogrodnicze PNOS

Firmowe Centrum Ogrodnicze w Warszawie

Firmowe Centrum Ogrodnicze w Ożarowie Mazowieckim

Firmowe Centrum Ogrodnicze w Lublinie

Firmowe Centra Ogrodnicze PNOS na mapach Google

Zapraszamy Państwa do trzech centrów ogrodniczych PNOS. Wszystkie zapewniają konkurencyjne ceny, znakomite produkty i świetną obsługę. Każdy może przyjść do nich na zakupy z nawet minimalną wiedzą ogrodniczą, a wyjdzie na pewno z większą; z produktami, które są mu potrzebne i do których może mieć pełne zaufanie.

Jedno centrum mieści się w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej 110, drugie w Warszawie przy Al. Krakowskiej 197/199, róg ul. Krakowiaków. Trzecie (od 2008) na terenie PNOS S.A. w Ożarowie Mazowieckiem przy ulicy Ożarowskiej.

PNOS w Ożarowie Mazowieckim rozwija centra ogrodnicze w Lublinie i w Warszawie od ćwierć wieku.

Firmowe Centrum Ogrodnicze w Warszawie przy Al. Krakowskiej 197/199 jest jednym z najważniejszych w stolicy ośrodków sprzedaży produktów dla działek i ogrodów przydomowych. Jest tam praktycznie wszystko z tego zakresu. Niemniej jeśli klient chce zamówić coś ekstra, otrzymuje informację, kiedy może się po ten towar zgłosić i kiedy go otrzyma. Jako ośrodek z bardzo dobrą przeszłością, znakomitą teraźniejszością i podobnymi perspektywami będzie rozbudowywany.

Firmowe Centrum Ogrodnicze w Ożarowie, z 2008 roku, powstało z połączenia wieloletniego punktu sprzedaży detalicznej w budynku biurowym firmy i punktu sprzedaży hurtowej i detalicznej (szkółkarskiej) prowadzonej też, nieopodal, na terenie przedsiębiorstwa. Teraz cała sprzedaż mieści się w jednym miejscu - wzdłuż ul. Ożarowskiej, w drodze na Pruszków, a w bezpośredniej bliskości stacji kolejowej PKP Ożarów Mazowiecki. Centrum jest szczególnie wygodne dla mieszkańców szerokiego pasa urbanistycznego na południe od stolicy.

W Firmowym Centrum Ogrodniczym w Lublinie jest także "wszystko", ale szczególnym bogactwem ofertowym są w nim sezonowo róże, które pochodzą z nieodległego zagłębia różowego w Końskowoli. W Polsce nie ma lepszych róż, niż tamtejsze. W roku 2009 w ośrodku lubelskim została wydatnie zwiększona powierzchnia handlowa pod dachem, przeorganizowano sprzedaż, co znacząco zwiększyło komfort kupującym.

Korzystne dla klientów są również godziny otwarcia - Firmowe Centra Ogrodnicze PNOS są czynne praktycznie przez cały, biały dzień.

To, na co czeka klient, to również, a nierzadko przede wszystkim fachowa obsługa. Szczególny komfort czeka zwłaszcza klientów mniej doświadczonych, a liczymy na rosnące zainteresowanie naszymi produktami również kolejnego pokolenia wielbicieli działek i ogrodów przydomowych. Przedstawiciele wszystkich pięciu centrów ogrodniczych, którzy pozostają w bezpośrednim kontakcie z klientami, są specjalistami z wykształceniem ogrodniczym. To praktycy, którzy dopasują ofertę do wszelkich indywidualnych potrzeb, doradzą, poprowadzą za rękę w budowie, rozbudowie, pielęgnacji działki, ogrodu, czy nawet skromniejszych ekspozycji - balkonowych.

Balkony, mimo małego rozmiaru, potrafią być jednak szczególnie piękne, a jak to piękno osiągnąć - wie znakomicie właśnie personel naszych centrów ogrodniczych. Niejeden ukwiecony balkon wygrał konkurs piękności organizowany przez gminy po tym, gdy właściciel przyszedł z wizytą do ośrodka ogrodniczego PNOS, wdał się w pasjonującą rozmowę z personelem, kupił, co trzeba i udał do domu uzbrojony w wiedzę i najlepsze sadzonki pod Słońcem.

Nie trzeba dodawać, ale jednak warto, że produkty oferowane przez Firmowe Centra Ogrodnicze PNOS są najwyższej jakości. Ze zdecydowaną większością producentów każdy z tych ośrodków utrzymuje wieloletnie kontakty handlowe, a wzajemna więź jest gwarantem, że ani jeden produkt dostarczany na teren Firmowych Centrów Ogrodniczych PNOS nie będzie produktem, do którego nie można byłoby mieć zaufania.

Przeciwnie, wielu klientów robi zakupy na swoje działki, do ogrodów, na balkony wyłącznie w naszych centrach, bo - jak powiadają - gdy kupią produkt tam właśnie, mogą później spać spokojnie. Wcale się nie dziwimy; wręcz przeciwnie.