KATALOG
NASIENNYKATALOG
PRODUKTÓWENGLISH
CATALOGUEFirmowe Centrum Ogrodnicze
w Ożarowie Mazowieckim
ul. Ożarowska, 05-850 Ożarów Mazowiecki

     Drodzy Klienci. Mamy w ofercie wysokiej jakości paski do okulizacji. Dostępne w Firmowym Centrum Ogrodniczym w Ożarowie Mazowieckim lub przez internet z szybką dostawą do domu.


sklep: (22) 733-75-16, (22) 733-75-34
dział szkółkarski: : 691-845-551
biuro: (22) 733-75-19
faks: (22) 733-75-03

poniedziałek-piątek: 8.00 - 16.00
sobota: 8.00 - 15.00
niedziela: nieczynne

 

Nasze Firmowe Centrum Ogrodnicze znajduje się tuż koło stacji kolejowej PKP w Ożarowie Mazowieckim, z doskonałym dojazdem od szosy z Warszawy prowadzącej przez Ożarów Mazowiecki na Błonie i Sochaczew, jak i z bliskim dojazdem do autostrady A2, która, biegnąc przez Pruszków, daje szybką łączność i z Warszawą, i z zachodem Polski.
Warunki zakupu są u nas komfortowe, do czego przyczynia się fachowe doradztwo na miejscu, jak również duży bezpłatny parking.

Firmowe Centrum Ogrodnicze w Ożarowie Mazowieckim powstało w 2008 z połączenia wieloletniego punktu sprzedaży detalicznej w budynku biurowym firmy i punktu sprzedaży hurtowej i detalicznej (szkółkarskiej) prowadzonej także na terenie przedsiębiorstwa, nieopodal.

Teraz cała sprzedaż mieści się w jednym miejscu - właśnie "nieopodal", wzdłuż ul. Ożarowskiej, w drodze na Pruszków i w bezpośredniej bliskości stacji kolejowej PKP Ożarów Mazowiecki.


"Nasze półki są pełne znakomitych towarów niezbędnych w pracach ogrodowych, na działkach przydomowych, czy na balkonach." - podkreśla kierownik Centrum, Emilia Barańska. Mamy naprawdę wszystko, co może sobie wymarzyć wielbiciel ogrodów - mówi.

Centrum jest szczególnie wygodne dla mieszkańców szerokiego pasa urbanistycznego na południe od stolicy.