Nowa oferta naszej firmy:
pokarm dla dzikich ptaków

Są częścią przyrody i jak ona, są zagrożone przez cywilizację. Dla jej dobra, więc i nas samych, warto te zagrożenia zmniejszać.

W Polsce zwyczaj dokarmiania dzikich ptaków nie jest rozpowszechniony. Jeśli je karmimy, to najczęściej chlebem, a sikorki słoniną. Na ogół innych pokarmów nie miewamy "pod ręką" i oferujemy ptakom nie to, co im najbardziej potrzebne.

A nie każdy wie, że jeśli już karmić chlebem, to tylko świeżym, i tylko jako ewentualne uzupełnienie pokarmu. A słonina dla sikorek nie może być słona.

Niewłaściwy pokarm szkodzi ptakom. Lepiej więc zaufać fachowcom, którzy produkują pokarmy dla nich odpowiednie. Jak dla kotów, psów, papużek. Są niedrogie, a wzmacniają, jak żadne inne.

Mamy takich fachowców. Jako lider w Polsce w produkcji i ofercie nasion warzyw i kwiatów postanowiliśmy więc wprowadzić na rynek pokarm dla dzikich ptaków. Nasiona są główną częścią tej karmy.

Doświadczenie przenieśliśmy już na rynki brytyjski i irlandzki. Tam od niedawna pokarmy naszej produkcji idą "jak świeże bułeczki". Na ogół bywało odwrotnie. Wpierw sprzedaż "tu", potem "tam"... Ale czasy się interesująco zmieniają.

Sprzedaż karmy na polskim rynku uruchomiliśmy w oryginalnych, angielskojęzycznych opakowaniach. Jest to bowiem ten sam "eksportowy" pokarm, którym zajadają się skrzydlaci pupile na Wyspach.

szerzej