Prace konkursowe laureatów

Zgodnie z obietnicą publikujemy prace nagrodzone w konkursie Blogerów Ogrodniczych.

Leonarda Dąbrowska:

Nazywam się Leonarda Dąbrowska, od 2 lat prowadzę bloga „u Leonardy …akcenty ogrodowe”, który zrodził się z chęci dzielenia się moją miłością do roślin oraz pasją, jaką jest zarówno ogrodnictwo jak i fotografia. Informacje, które znajdują się na blogu są wynikiem mojego doświadczenia w uprawie i pielęgnacji roślin, przez co jestem autentyczna i to przyciąga moich czytelników. Prywatnie jestem żoną i matką trójki dzieci, a zawodowo właścicielką sklepu internetowego z branży ogrodniczej.

Praca konkursowa -  pobrane

Katarzyna Kilińska

Jestem miłośniczką roślin, drzew, krzewów, bylin, roślin jednorocznych, iglaków, ogólnie ogrodów i ogrodnictwa co sprawia, że żadnej pracy ogrodniczej się nie boję. Nieustannie planuję, testuję, rozmnażam zakupione rośliny, tak aby z całą pewnością móc je polecić innym. Jestem bywalcem wystaw i konferencji ogrodniczych.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy jako amator ogrodnik i sadownik. Taka praca zajmuje mi głównie weekendy. Od kilku lat projektuję ogrody i rabaty. Nieustannie się dokształcam, dużo czytam i fotografuję. Moją dewizą jest przedstawiać świat ogrodniczy w sposób prosty i czytelny dla każdego.

Praca konkursowa -  pobrane

Magdalena Mateuszów

Prywatnie matka 3 dzieci. Z wykształcenia i zamiłowania ogrodnik. Skończyłam technikum potem Ogrodnictwo na Akademii Rolniczej w Szczecinie. Od kilku lat jestem właścicielem i głównym projektantem w firmie „Gardenica" projektującej i zakładającej ogrody na terenie Słupska i okolic.

Praca konkursowa -  pobrane

Magdalena Sobolewska-Bereza

Z wykształcenia jestem biologiem, choć zawodowo zajmuję się różnymi aktywnościami. Pasjonuję się ogrodnictwem i edukacją.
Od 2006 roku uprawiam swój ukochany ogródek w Józefowie pod Warszawą, a od 2009 roku prowadzę blog - Barwy Ogrodu. W wolnym czasie podróżuje odwiedzając ciekawe rejony Polski i świata, nie tylko związane z ogrodami.

Praca konkursowa -  pobrane