PNOS Ożarów Mazowiecki - polski producent nasion

Strona Przedstawiciele Handlowi

Przedstawiciele Handlowi

Dział handlowy - regiony handlowe PNOS

Region 1

Rafał Sikorski

Region 2

Adam Lipniewski

605 763 430 501 741 110
r.sikorski@pnos.pl a.lipniewski@pnos.pl

Region 3

Małgorzata Lewicka

Region 4

Renata Pietrzak

693 806 623 695 690 170
m.lewicka@pnos.pl r.pietrzak@pnos.pl

Region 5

Artur Lipelt

 

Region 6

Konrad Piotrowski

 

603 087 779 665 665 667
a.lipelt@pnos.pl k.piotrowski@pnos.pl

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!