PNOS Ożarów Mazowiecki - polski producent nasion

Kategoria Piszą o nas

Piszą o nas

Ogórki

W majowym wydaniu czasopisma „Przepis na Ogród” oraz „Kocham Ogród” ukazał się artykuł, napisany przez Głównego Hodowcę mag inż. Pana Jacka Siewierskiego o uprawie i o9dmianach ogórków PNOS. Zachęcamy do lektury!

shop-in-shop firmy PNOS

W kwietniowym wydaniu miesięcznika Biznes Ogrodniczy ukazał się artykuł „Sprzedawaj, żeby zarabiać” napisany przez Panią Agnieszkę Idziak Redaktorkę Naczelną magazynu, który przedstawia system shop-in-shop naszej firmy. Zachęcamy do lektury!

Cebula

W kwietniowym wydaniu czasopisma „Przepis na Ogród” oraz „Kocham Ogród” ukazał się artykuł, napisany przez Kierownika Biura Obsługi Klienta Panią Justynę Stasiak, przybliżający uprawę oraz znaczenie prozdrowotne cebul. Zachęcamy do lektury!

Warzywa korzeniowe

W marcowym wydaniu czasopisma „Przepis na Ogród” oraz „Kocham Ogród” ukazał się artykuł, napisany przez naszego Inspektora Plantacji Panią Jolantę Kowalską, poruszający tematykę warzyw Korzeniowych. Zachęcamy do lektury!

Wywiad z hodowcą ogórków w grudniowym wydaniu magazynu Warzywa i Owoce Miękkie

W grudniowym wydaniu magazynu Warzywa i Owoce Miękkie opublikowany został wywiad przeprowadzony z Panem Dariuszem Kluską hodowcą ogórków. Zapraszamy do lektury!

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!